DMAX

DMAX CANLI İZLE

DMAX

 

DMAX, Amerikan yayın şirketi Discovery Communication bünyesinde ülkemizde faaliyet gösteren iki kanaldan biri olarak 17 Mart 2018 yılında yayın hayatına giriş yapmıştır. Aynı şirketin ülkemizden şifresiz olarak izlenebilen bir diğer kanalı ise TLC TV’dir. TLC TV’nin kardeş kanalı sayılabilecek olan DMAX, aynı onun gibi yabancı içerik odaklı yayınlara sahiptir. Web sitemizde yer alan DMAX canlı izle sayfasından kanalın içeriklerine ücretsiz olarak bütün cihazlarınızdan erişim sağlayabilirsiniz.

DMAX, yayın hayatına son veren NTV Spor’un frekansını satın alarak onun yerine geçmiştir. Kanalın ülkemizde faaliyet göstermeye başladığı zamandan bu yana oldukça geniş bir hayran kitlesi oluşmuştur. Kanalın içerikleri daha çok erkeklere yönelik olarak lanse edilse de kanalın her yaş ve cinsiyet grubuna uygun türden içerikleri mevcuttur. ABD yapımı programların Türkçe dublaj seçeneğiyle ülkemizde yayınlanmasına olanak sağlayan DMAX, TLC TV ile birlikte ücretsiz kanallar arasında alternatifi olmayan konseptte yayınlar gerçekleştirmektedir.

Kanalda yayınlanan programlar inşaat, zorlu meslekler, çeşitli sporlar, arabalar, doğada yaşam, zorlu koşullarda hayatta kalma şeklindeki kategorilerde birçok içeriği ekranlara getirmektedir. Ayrıca dünyaca ünlü yabancı dizi ve filmler de DMAX aracılığıyla ücretsiz ve şifresiz olarak izlenebilmektedir. DMAX canlı yayınlarına web sitemizden ulaşabilir ve DMAX frekans bilgisi, DMAX yayınlandığı platformlar gibi kanal hakkında birçok bilgiye de erişebilirsiniz.

 

DMAX Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12015 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

DMAX Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Kablo TV 35. Kanal

Digitürk 49. Kanal

D-Smart 46. Kanal

Tivibu 54. Kanal

Turkcell TV+ 39. Kanal

Vodafone TV 31. Kanal

 

DMAX İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 366 20 00

Fax: (0212) 366 20 49

Adres: Nispetiye Mah. Adnan Saygun Caddesi Akmerkez B3 Blok Kat 11 Etiler/İstanbul