Deha TV

Deha TV CANLI İZLE

Deha TV

 

Açılımı Denizli Haber Televizyonu olan Deha TV, Denizli şehrinin ilk özel televizyonu olmaktadır. Köklü bir geçmişe sahip olan kanal, 1994 yılında yayın hayatına başlamış ve yayın hayatının 22.yılında karasal yayından uydu yayınına geçiş yapmıştır. Denizli ilinin nabzının attığı kanalda çeşitli içeriklere sahip programlar bulmak mümkün olmaktadır. Kanalın dikkat çeken bir özelliği ise hem televizyon hem de radyo kanalı olarak hizmet vermesidir. Deha TV’nin Deha Radyo adında bir radyo yayını bulunmaktadır. Denizli bölgesinin bir diğer yerel kanalı da Pamukkale TV’dir.

Başarılı kanalın yayın akışında ise; Çıtı Pıtı, Terennüm, Hukuk Konuşuyor,1 Konu 1 Konuk, Yazıyor Yazıyor, Siyasetin Psikolojisi, Spor Özel, İnsanın Dünyası, Toprağın Sesi, Denizli Konuşuyor, Ekonomiye Bakış, Geniş Açı, Maça Doğru, Ana Haber, Güncel, Mazide Kalan İzler gibi programlar yer almaktadır. Kaliteli yapımlarıyla dikkat çeken kanal, sadece Denizli halkı tarafından değil aynı zamanda diğer illerdeki vatandaşlar tarafından da izlenebilecek programlara sahiptir. Denizli hakkında merak ettiklerinizi bulabileceğiniz kanal, aynı zamanda gurbetteki Denizliler içinde vazgeçilmez bir kanal olmaktadır. Kanalın birbirinden keyifli ve bilgilendirici programlarına sitemizdeki Deha TV canlı izle bölümünden ulaşabilir ve sitemiz kalitesiyle seyredebilirsiniz.

Deha Denizli Radyo Televizyon Yayın Habercilik San. Tic. AŞ. Şirketi’ne ait kanal, Güney Ege bölgesinde ve Denizli’de yaşanan gelişmeleri, güncel problemleri ekranlara taşıyarak izleyicilerine en kaliteli hizmeti sunmaya çalışmaktadır. “Denizli'yi bizimle takip edin” sloganıyla hareket eden Deha TV, aynı zamanda sosyal mecralarda da aktif olmaya çalışarak paylaşımlar yapmaktadır. Kanalın kendisine ait bir de web sitesi bulunmakta ve sitede çeşitli konular hakkında paylaşımlarını sürdürmektedir. Kendini geliştiren ve kaliteli yayınlar yapan Denizli ilimize ait yerel kanalın yayın akışını sitemizdeki Deha TV canlı bölümünden kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.

 

Deha TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12265 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Deha TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0258) 264 80 20

Fax: (0258) 241 21 31

Adres: KUŞPINAR MAHALLESİ 1283 SOKAK NO:1 KAT:2 PAMUKKALE/DENİZLİ