Dalga TV

Dalga TV CANLI İZLE

Dalga TV

 

Azerbaycan’ın tek dizi-film kanalı olmasıyla bilinen Dalga TV, dizi-film tutkunları için güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Dalga TV, 2017 yılının sonunda yayın hayatına başlamış yeni bir kanal olmaktadır. Kısa zamanda büyük bir izleyici kitlesi oluşturarak yayın hizmetlerine devam eden kanal, Dalga TV MMC şirketi bünyesinde yer alarak 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır.

Eğlence programları, belgeseller, reality şovları ve güncel haber programlarını da yayın akışına dahil eden kanal, çok yönlü bir yayın akışını benimsemektedir. Ayrıca Dalga TV, yüksek kalite HD görüntüsü ile de dikkat çekmekte ve bu yayınları izleyicilerinin beğenisine sunmaktadır. Kanal bu sayede oldukça izlenmekte, geniş bir izleyici kitlesine sahip olmaktadır. Aynı zamanda kanal, sosyal medyada oldukça aktif olmakta ve  takipçilerinin talepleri doğrultusunda yayınladığı film ve dizileri şekillendirmektedir. Kanalın yayın akışına sitemiz üzerinden Dalga TV canlı bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yerli dizi ve filmlerinin yanında Dünya çapındaki dizi ve filmlere de akışında yer vererek ilgiyi üzerine toplayan kanal; Walking Dead, Vikings, Game Of Thrones gibi dünya çapında ün kazanmış dizileri yayınlamaktadır. Bununla da sınırlı kalmayan Dalga TV; Amerikan, Kore, Hint yapımı film-dizileri de izleyenleriyle buluşturarak geniş içerik yelpazesiyle dikkatleri çekmektedir. Sizler de birbirinden güzel bu film ve dizileri izlemek, yayın akışından haberdar olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken şey sitemiz üzerinden Dalga TV canlı izle bölümüne tıklayarak bizi tercih etmenizdir. Sitemiz üzerinden tüm programlara kesintisiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Dalga TV Frekans Bilgisi

 

Azerspace-1 Uydusu

Frekans: 11134 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Dalga TV Nereden İzleyebilirim?

 

Dalga TV canlı yayınlarını televizyonunuzdan izlemek için uydunuzun AzerSpace-1 yönüne bakması gerekmektedir. Bu sayfada yer alkan frekans bilgilerini kullanarak kanalı uydunuza ekleyebilirsiniz. Dalga TV yayınları web sitemizden de kesintisiz izlenebilmektedir.