Çiftçi TV

Çiftçi TV CANLI İZLE

Çiftçi TV

 

Yaşam Yayıncılık Radyo ve Televizyon A.Ş. bünyesinde yayın hayatına başlayan Çiftçi TV, Türkçe yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Kanal, ekonomisinin büyük bir bölümünü tarımın oluşturduğu Türkiye için bilinçli tarım toplumu oluşturmak amacıyla kurulmuştur. İzleyicilerine modern tarım tekniklerini ve kaliteli tarım yöntemlerini eğitici bir şekilde aktarmayı amaçlayan kanal, tarım ve hayvancılık sektörünün önde gelen kanalları arasında yer almaktadır. Kanalın içeriklerine Çiftçi TV canlı yayın akışı ile kolayca erişim sağlanabilmekte ve dileyen kullanıcılarımız yayın akışını sitemiz üzerinden takip edebilmektedir.

Tarım ve hayvancılığa bağlı olarak sanayi sektörüne yönelik de yayınlar yapan Çiftçi TV, sektördeki önemli sorunları ele alırken çeşitli çözümleri de ekran karşısındaki izleyicileriyle buluşturmaktadır. Çiftçi TV, Türkiye nüfusunun çoğunluğunun tarım ve hayvancılık sektörüyle uğraştığını göz önüne alarak, çiftçilerin modern tarım yöntemlerini benimsemesi, ürünlerin kalitesini ve üretim kapasitesini arttırması ve küresel rekabet edilebilirliği geliştirmesi amacıyla yayınlarını büyük bir titizlikle sürdürmektedir.

Yayın akışı içerisinde organik tarımdan, hayvancılığa, arıcılığa, bitki ve hayvan hastalıklarına kadar farklı pek çok içeriğe yer veren kanal, bilgilendirici yayınlarının yanı sıra sektörde yaşanan gelişmeleri anında izleyicileriyle buluşturmaktadır. Ülkemizin önemli bir simgesi haline gelen Kangal köpekleri hakkında da belgesel tarzında içerikler yayınlamaktadır. Çeşitli hayvan hastalıklarını iyileştirme yöntemlerini uzmanlar eşliğinde sunmakla birlikte sıradan bir yayın akışı yerine güncel ve faydalı içeriklere ağırlık vermiştir.

Akkoyun Karaoğlak, Anadolu Sevdası, Asabi Abiler, Benim Memleket, Bitirim İkili, Can Yoldaşım, Dere Tepe Toroslar, Etten Sütte, Hanım Ağa, Çiftlik Kabusları ve Derdimiz Fındık isimli programlarıyla tarım ve hayvancılıkla ilgilenen izleyiciler için oldukça faydalı yayınlar yapan kanalı Çiftçi TV canlı izle seçeneği ile sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

 

Çiftçi TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12265 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Çiftçi TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Digitürk 611. Kanal

D-Smart 199. Kanal

Turkcell TV+

Vodafone TV

 

Çiftçi TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 709 01 01

Adres: Başkule Plaza Göztepe Mh. İnönü Cd. No: 122 Kat 7 Bağcılar / İstanbul