CBC Sport

CBC Sport CANLI İZLE

CBC Sport

 

Futbolseverlerin gözde kanallarından biri olan ve 2015 yılında kurulan Azerbaycan spor kanalı CBC SPORT, izleyicilerine kesintisiz ve HD olarak yayınlar sunmaktadır. Sosyal medyada da ünlü olan kanal, futbol müsabakalarını izleyenlerine şifresiz ve ücretsiz olarak yayınlayarak bu konuda dikkat çekmektedir. Dev şirket olan SOCAR ile de iştirakı bulunan CBC SPORT, maddi anlamda güçlü bir kanal olmaktadır. Kanalın kardeş kanalı ise CBC AZ TV'dir.

CBC SPORT yayın akışında yer verdiği spor mücadelelerinden ve haberlerinden dolayı ilgiyle izlenmektedir. Başarılı olan kanal, UEFA Şampiyonlar Ligi'nden Premier Lig'e kadar bir çok müsabakayı şifresiz olarak yayınlanmakta ve bu sayede özellikle ülkemiz tarafından tercih edilen bir kanal olmaktadır. Ayrıca bu kanalın yönetim kurulu başkanlığını daha önceden de NTV ve NTV Spor kanallarından aşina olduğumuz Volkan Üst yapmaktadır. Tematik bir kanal olan CBC SPORT’ un yayın akışını sitemiz üzerinden CBC SPORT canlı izle bölümünden takip edebilirsiniz.

Kanal, aynı zamanda spor dallarının gelişmesi ve teşviki için AFFA tarafından yürütülen projeleri desteklemektedir. Özellikle futbol dalına ayrı bir önem vermektedir. Deneyimli kadrosuyla başarılı olan kanal 7/24 yayın yaparak programlarını izleyenlerin beğenisine sunmaktadır. İtalya Serie A Ligi, NBA, Grand Prix, Polo, Türkiye Kupası, Diamond League vb. maçları da kanalda canlı olarak izleyebilirsiniz. Sitemiz üzerinden kanalın yayınladığı tüm spor programlarına rahatlıkla ve kesintisiz bir şekilde ulaşma şansına sahipsinizdir. Sitemizdeki CBC SPORT canlı bölümüne tıklayarak yayın akışını takip edebilirsiniz.

 

CBC Sport Frekans Bilgisi

 

Azerspace 46°

Frekans: 11135 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

CBC Sport Nereden İzleyebilirim?

 

CBC Sport kanalı yalnızca AzerSpace uydusu üzerinden yayınlarını gerçekleştirmektedir. Kanalın Türksat üzerinde yayını bulunmasa da ülkemiz AzerSpace çekim alanı içerisinde yer aldığından CBC Sport canlı yayın keyfi televizyonlarınızdan çıkarılabiliyor. Ayrıca CBC Sport yayınlarını ve çok daha fazla kanalın canlı yayınlarını kolaylıkla web sitemizden izlemeniz mümkündür.