Çay TV

Çay TV CANLI İZLE

Çay TV

 

Karadeniz bölgesinde yüksek izlenmeler alan Çay TV, 2 Mart 1995 yılında kurularak yayın hayatına giriş yapmıştır. Kanalın sahibi ise Rize doğumlu Cemal Külünkoğlu’dur. Başlarda yerel kanal olan ve sonra bu kalıptan çıkarak ulusal kanal olma yolunda ilerleyen Çay TV, bu yolda ilk adımını 2005’de atmıştır. Ulusal bir yayın olarak öne çıkmak isteyen kanal, bu alanda yaptığı çalışmaları ile bilinmektedir. Köklü bir geçmişe sahip olan kanalın yayın merkezi ise Rize olmaktadır.

Spor programlarıyla dikkat çeken kanal, aynı zamanda birçok farklı programı yayın akışında barındırmaktadır. Karadeniz türkülerinden sağlık programlarına kadar birçok içeriği izleyenlerine sunan Çay TV, başarılı olmakta ve yaptığı çalışmalar beğenilmektedir. Karadeniz yöresinde çektiği programlarıyla bilinen kanal, her ne kadar yerel kanal olarak gözükse de aslında Türkiye’ye seslenen bir kanal olmaktadır. Avrupa’yı da kapsayan bir ağa sahip olan kanalın en çok izleyicisi ise Türkiye’de bulunmaktadır. Karasal yayınına devam eden kanala, yirmi dört saat boyunca ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Çay TV canlı izle bölümüne tıklayarak kanalın yayın akışını sitemiz kalitesiyle takip edebilirsiniz. Çay TV gibi Karadeniz bölgesinden yayın yapan kanallar olan Altaş TV ve TV 52’nin canlı yayınları da sizler için web sitemizde hizmet vermektedir.

Karadeniz kanalları arasında en çok izlenen kanal olarak öne çıkan Çay TV, bölgesel haberleri takipçileriyle buluşturmaktadır. Çay TV yerel haberler dışında Türkiye’deki gelişmelerden de kesitler sunmaktadır. HD yayın yaparak görüntü kalitesiyle de ayrı bir yere sahip olan kanal, başarısını katlamakta ve geniş izleyici kitlesine sahip olmaktadır. Halkını temsil eden kanal, bunun bilincinde olup bu konuda çalışmalar yapmaktadır. Karadeniz kanalları kategorisinde bulunan Çay TV, Karadeniz hasreti çeken tüm insanların izleyebileceği kanallar arasında yer almaktadır. Beğenilen kanala sitemiz üzerinden de ulaşmak mümkündür. Web sitemizdeki Çay TV canlı bölümüne ulaşarak kanalın tüm programlarını kesintisiz izleyebilirsiniz.

 

Çay TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 2/3

 

Çay TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 166. Kanal

 

Çay TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0464) 214 74 74

Fax: (0464) 214 74 77

Adres: Çarşı Mah. Atatürk Cad. No:295 53020 Merkez/ Rize