Cartoon Network

Cartoon Network CANLI İZLE

Cartoon Network

 

Cartoon Network, ABD merkezli yapım şirketi Warner Bros’un bünyesinde 1992 yılında bir çocuk kanalı olarak kurulmuş ve yayın hayatına başlamıştır. Kanalın ana hedef kitlesi 7-15 yaş arası çocuklar olsa da yetişkinlere yönelik yayın kuşakları da gece geç saatlerde kanalın yayınlarında yer almaktadır. Birçok ikonik çizgi filmin yaratıcısı olan kanal yıllardan beri en çok izlenen çocuk kanallarından biridir. Cartoon Network canlı yayınlarını ve sevilen sayısız çizgi filmini web sitemizden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Cartoon Network’ün ülkemizdeki yayınları ise 7 Eylül 2007 yılında başlamıştır. Doğan Holding bünyesinde ülkemizdeki faaliyetlerini başlatan Cartoon Network, en sevilen çizgi filmlerini ve diğer içeriklerini Türkçe dublaj ile yayınlamaya başlamış ve kısa süre içinde çocukların favori kanallarından biri olmuştur. “Benim kanalım Türkçe, Cartoon Network Türkiye” sloganıyla ülkemizde yayın hayatına giriş yapan Cartoon Network, yalnızca orijinal içeriklerini yayınlamıyor, son zamanlarda tamamen yerli çizgi filmlere de yer veriyor. Grafi2000 tarafından hazırlanan Kral Şakir çizgi filmi buna iyi bir örnek ve aynı zamanda Cartoon Network’ün ilk Türk yapımı çizgi filmi.

2008 yılından 2018’a kadar Doğan Holding bünyesinde yayınlarını sürdüren Cartoon Network Türkiye, bu tasrihte Kanal D, teve2, CNN Türk gibi birçok kanalı bünyesinde barındıran Demirören Holding’e geçmiştir. “Benim Kanalım” sloganıyla yayın hayatını sürdüren Cartoon Network, hedef kitlesi olan çocuklar ve gençler arasında popülerliğini sürdürüyor. Web sitesi üzerinden de çizgi filmden oyuna birçok içerik sunan Cartoon Network’ü web sitemizde yer alan Cartoon Network canlı izle sayfasından kolaylıkla izleyebilirsiniz.

 

Cartoon Network Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 11977 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Cartoon Network Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Digitürk 169. Kanal

D-Smart 120. Kanal

Tivibu 121. Kanal

Teledünya 170. Kanal

Turkcell TV+ 112. Kanal

 

Cartoon Network İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 326 40 00

Fax: (0212) 326 40 71

Adres: Maslak Mahallesi Eski Büyükdere Caddesi No:27 D. 54,57,59 KAT 2,3,4 Sarıyer/İstanbul