BRTV Karabük

BRTV Karabük CANLI İZLE

BRTV

 

BRTV 1995 yılında ''Bizim Radyo ve Televizyon'' tarafından kurulmuş, Karabük ilinde yayın yapan yerel bir televizyon kanalı olmaktadır. Karabük’te en çok izlenen kanal olarak öne çıkan BRTV, bölgede bulunan iki yerel televizyon kanalından biri olmaktadır. Kanal, Karabük ve ilçelerinde hâkim olmakta ve bu alanlarda geniş bir haber ağına sahip olmaktadır. Karabük ve çevresinde yaşanan güncel olayları hızlı bir şekilde ekranlara taşıyan kanal, bu sebeple çok sayıda muhabir istihdam etmektedir. Kuruluşundan beri aynı konseptle yoluna devam eden BRTV, yerel halk tarafından oldukça beğenilmektedir.

BRTV; haber, eğlence, yerli ve yabancı filmler, belgeseller, sağlık, müzik, çizgi film gibi çeşitli içerikte programları izleyenleriyle buluşturarak geniş çapta keyifli yayınlar yapmaktadır. Bir turizm bölgesi olarak öne çıkan Karabük, bölgenin tarihini anlatan yayınlar da yaparak turizme bu sayede katkı sağlamaktadır. Hafta içleri saat 8.30’da yayın akışına başlayan kanalın kaliteli bir yayın politikası bulunmakta ve kanal yöresel, ulusal haberleri ekrana taşıyarak izleyenlerini bilgilendirmektedir. Aynı zamanda kanal eğlenceli çizgi film yayınları da yaparak çocukları es geçmemektedir. Birbirinden farklı ve güzel programlara sitemiz üzerinden BRTV canlı izle bölümüne tıklayarak ulaşabilir ve sitemiz üzerinden kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

Safranbolu, Eskipazar, Ovacık, Eflani, Yenice ilçelerinde de özel yayınlar yapan BRTV, bölgedeki her türlü olayı izleyenlerine aktarmaktadır. Reklam ve sponsorlar sayesinde iyi bir gelir kazanan kanalın stüdyo binasının kira masrafları ise belediye tarafında karşılanmaktadır. Türkiye’nin herhangi bir yerinden uydu aracılığıyla izlenebilen kanalın herhangi bir karasal yayını mevcut değildir. Ulusal çapta izlenen bir kanal olmayı amaçlayan ve bu alanda çalışmalarını sürdüren BRTV’ye sitemiz üzerinden BRTV canlı bölümüne tıklayarak ulaşabilir ve sitemiz kalitesiyle tüm yayın akışını kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.

 

BRTV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12265 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

BRTV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0370) 424 40 30

Fax: (0370) 424 40 30

Adres: Zonguldak Caddesi Çağrı Yapı Koop. C Blok Kat 3 KARABÜK