Bloomberg HT

Bloomberg HT CANLI İZLE

Bloomberg HT

 

27 Ocak 2010 tarihinde yayınlarına başlayan Bloomberg HT ekonomi ağırlıklı yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Kanalın tam adı ‘’Bloomberg HaberTürk’’tür. Kanal 1 isimli televizyon kanalının eski frekansını kullanarak kurulan kanalın haber editörü Habertürk’tür. Ciner Yayın Holding bünyesindeki Habertürk TV, Show TV, Show Türk ve Show Max kanallarıyla kardeş kanal konumundadır. 5 Mart 2016 tarihinde HD yayına geçen Bloomberg HT’nin genel müdürü Suavi Doğan, ekonomi direktörü Kerem Alkin ve haber müdürü Ali Çağataydır. Kurulduğu tarihten 2013 yılına kadar sağ üst köşede yer alan kanal logosu, 2013 yılından itibaren sol alt köşede bulunmaktadır.

2010-2015 yılları arasında ‘’Kazananlar Bloomberg HT izler’’ sloganını kullanan kanal 2015 yılından beri ‘’Bloomberg HT izleyenler kazanır’’ sloganını kullanmaktadır. Kanal yıllar içerisinde farklı sloganlarla izleyicinin karşısına çıksa da aynı çizgide yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır.

Yayın akışını ekonomi ağırlıklı sürdüren kanalda piyasalar, haberler, tarım, enerji, kripto para, fintech temalarında farklı içerikler de yayınlanmaktadır. Özellikle ekonomi ile yakından ilgilenenler, bu alanda çalışanlar ve piyasayı takip etmek isteyenler tarafından büyük bir ilgiyle izlenen kanal gün boyunca ekonomi dünyasında yaşanan sıcak gelişmeleri izleyicilerine aktarmaktadır. Dünya borsaları, global fonlar, küresel ekonomi ve Türkiye piyasası hakkında Bloomberg HT canlı yayınlarını sürdürmektedir.

Hafta içi ve hafta sonu farklı içeriklerle izleyicileriyle buluşan kanalda; Zeliha Saraç ile İlk Söz, Açıl Sezen ile Yatırım Kulübü, Güzem Yılmaz ile Fokus ve Hande Berktan ile Kripto Para programı öne çıkan içerikler arasındadır. Bunun yanı sıra tarım ve gıda sektörüne yönelik İrfan Donat’ın hazırlayıp sunduğu Mevsiminde Tarım programı da özellikle tarım sektörüyle ilgilenen izleyicilerin büyük beğenisini kazanmıştır. Ekonomi alanında pek çok farklı içerikle dikkat çekmeyi başaran kanalı siz de Bloomberg HT canlı izle seçeneği ile sitemiz üzerinden kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca Bloomberg HT Radyo yayınlarını da aşağıdaki bağlantıdan kolaylıkla canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Canlı Radyo Dinle!

 

Bloomberg HT Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12209 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 10000

FEC: 3/4

 

Bloomberg HT Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Digiturk 31. Kanal

D-Smart 44. Kanal

Kablo TV 62. Kanal

Tivibu 63. Kanal

Vodafone TV 46. Kanal

 

Bloomberg HT İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 313 60 00

Adres: Abdülhakhamit Cad. No:25 Beyoğlu/Taksim/ İstanbul