Beyaz TV

Beyaz TV CANLI İZLE

Beyaz TV

 

Beyaz TV 24 Mayıs 2010 tarihinde yayın hayatına başlamış ve başlangıçta yerel çapta yayınlar gerçekleştirmiş olan bir kanaldır. Kanal, daha öncesinde Ankara’da yerel yayınlar gerçekleştiren Ses TV’nin yerine gelmiştir. Kanalın genel yayın koordinatörlüğü görevini Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı olan Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek üstlenmektedir. Ayrıca kanalın sahibinin de Osman Gökçek olduğuna dair iddialar bulunmaktadır ancak bu iddialar Melih Gökçek tarafından reddedilmiştir.

Beyaz TV, 2013 yılında Türksat’tan lisans almış ve karasal yerine uydu yayınları gerçekleştirmeye başlamıştır. Bu şekilde ulusal kanallar arasına biraz geç katılan Beyaz TV, buna rağmen hazırladığı içeriklerle izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarabilmiş ve kendi izleyici kitlesini oluşturmuştur. Web sitemizde yer alan Beyaz TV canlı izle seçeneğiyle kanalın canlı yayınlarını en yüksek kalitede donma ve takılma olmadan takip edebilirsiniz.

Beyaz TV, geniş bir izleyici kitlesine hitap edecek türden içerikler hazırlamaktadır. Kanalda spordan kültür-sanata, belgeselden tartışmaya, siyasetten yaşama birçok farklı kategoride programlar yayınlanmaktadır. Kanalın en çok izlenen içeriklerinden biri de futbolun duayen isimlerinin yer aldığı Beyaz Futbol programıdır. Kanalda ayrıca eski popüler dizilerin tekrarları ve sinema filmleri de yayınlanmaktadır.

2014 yılında Beyaz TV HD kalitede yayın yapmaya başlamış ve aynı zamanda farklı platformlara da eklenerek yayın kapsamını genişletmiştir. Beyaz TV canlı yayını sizler için web sitemizde en yüksek kalitede takılmadan mevcuttur.

 

Beyaz TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12380 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 3/6

 

Beyaz TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Kablo TV 35. Kanal

Digitürk 36. Kanal

Teledünya 36. Kanal

D-Smart 40. Kanal

Tivibu 31. Kanal

Turkcell TV+ 6. Kanal

 

Beyaz TV İletişim Bilgileri

 

Tel: 0(212) 333 33 00

Fax: 0(212) 333 33 41

Mail: [email protected]

Adres: Gayrettepe Mah. Cemil Arslan Güder Sk. Otim İş Merkezi B Blk. No:25 Beşiktaş İstanbul