beIN Sports Haber

beIN Sports Haber CANLI İZLE

beIN Sports Haber

 

BeIN Sports Haber, 2000 yılında Mehmet Emin Karamehmet tarafından kurulan Digiturk platformunun, 2017 yılında beIN Medya Group tarafından satın alınmasıyla beIN Sports olarak değiştirilen ve bünyesine eklenen spor haber kanalıdır. 5 Temmuz 2017 yılında yayın hayatına başlayan ve beIN Sports platformunun ilk ve tek şifresiz kanalı olan beIN Sports Haber canlı yayınlarıyla da şifreli maçlar öncesi ve sonrası yayınlar yapmaktadır.

2001 yılından bu yana Süper Lig maçlarının yayın hakkını elinde bulunduran Digiturk ve devamı niteliğinde olan beIN Sports platformunda yer alan beIN Sports Haber futbolda, Türkiye Süper Ligi, Tff 1. Lig, Avrupa Şampiyonlar Ligi, Uefa Avrupa Ligi, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A ve İngiltere Championship maçlarının bitiminden kısa süre sonra özetlerini yayınlamakta. Bunun yanı sıra, Turkish Airlines Basketbol Ligi maçlarının da özet görüntülerini ve haberlerini vermektedir. Her saat başı gelişmeleri aktarmak için spor haberleri sunan kanal haftaiçi her sabah 07.00-10.00 arası canlı spor haberlerini veriyor. Ayrıca, severek izlenen, beIN Manşet, Gün Sonu, Fransa’dan Futbol ve İtalya’dan Futbol gibi futbol yorum programlarının yanı sıra Sosyal Medya ve Gamer gibi programlar da şifresiz yayınlanmakta. Futbol endüstrisi ve kulüp ekonomilerinin anlatıldığı Ekonomi Haberleri ve taraftarların sesi olan Taraftar programı da beIN Sports Haber kanalında izlenebiliyor.

Futbol yoğunluklu olmasına rağmen, basketbol, tenis, voleybol, yüzme, Formula 1 ve extreme sporlar dahil tüm branşların dahil olduğu haberleri, saat başı haber kuşaklarında izleyebilirsiniz. Ayrıca ünlü voleybolcular, futbolcular, basketbolcular, efsane oyuncular ve kulüp başkanları gibi birçok spor insanının röportajları da şifresiz bir şekilde yayınlanmakta. Tüm bu yayın içeriklerini platformumuzda beIN Sports Haber Canlı İzle seçeneğini kullanarak izleyebilirsiniz.

 

beIN Sports Haber Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12379 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 30000

FEC: 3/4

 

beIN Sports Haber Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Kablo TV 223. Kanal

Digitürk 83. Kanal

 

beIN Sports Haber İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 473 73 73 (Digiturk Müşteri Hizmetleri)