ATV

ATV CANLI İZLE

ATV

 

ATV, İzmirli iş adamı Dinç Bilgin tarafından 12 Temmuz 1993 tarihinde kurulmuş ve test yayınlarına başlamıştır. 9 Eylül 1993 tarihinde ise test yayınlarını sonlandırmış ve normal yayınlarını ülke genelinde gerçekleştirmeye başlamıştır. Günümüzde Turkuvaz Medya Grubu içerisinde yer alan kanal özellikle yayınladığı diziler ile yıllar içerisinde geniş bir izleyici kitlesi oluşturmayı başarmış ve ulusal kanallar arasında ön planda yerini almıştır. Kanalın genel yayın yönetmenliğini üstlenen isim Metin Ergen’dir.

İlk kurulduğunda “ATV seyredeceksiniz” sloganını benimseyen ATV, bu sloganına paralel bir yayın anlayışı izlemiş ve yayınladığı sevilen içeriklerle geniş kitlelere hitap edebilme imkanı bulmuştur. İlk yıllarında Süper Baba, Çiçek Taksi, İkinci Bahar, Mahallenin Muhtarları gibi zamanının klasikleri arasında yer alan dizileri ekranlara getiren ATV izleyicilerin gönlünde taht kurmuştur. Ayrıca Türk televizyonlarının en başarılı siyaset ve tartışma programlarından biri olan Siyaset Meydanı da 1994 yılında ATV’de yayınlanmaya başlamış ve ATV’ye olan ilgiyi daha da arttırmıştır.

ATV canlı yayınlarını web sitemizden kolaylıkla izleyebilirsiniz. Ayrıca Turkuvaz Medya Grubu’nun diğer televizyon kanalları arasında yer alan A2 TV, A Haber, A Para, A Spor, Minika Çocuk, Minika Go ve A News kanallarının canlı yayınları da web sitemizde mevcuttur.

2011 yılında ATV yüksek çözünürlükte yayınlar yapmaya başlamış ve yayın gerçekleştirdiği platform sayısını da arttırarak daha geniş kitlelere ulaşabilmeyi hedeflemiştir. Yıllar içerisinde “ATV seyredeceksiniz”, “Dizi ATV’de izlenir” gibi sloganlar kullanan ulusal kanal şimdiyse “ATV seninle” sloganıyla izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. Günümüzde ATV sevilen dizi içerikleriyle en çok tercih edilen kanallar arasındadır. Kanalın Avrupa’ya yönelik yayınlar gerçekleştiren ATV Avrupa isimli kardeş kanalını da web sitemizden canlı olarak takip edebilmektesiniz.

 

ATV Frekans Bilgisi

 

ATV canlı yayın içeriklerini sizler için web sitemizden sunmaktayız. Kanalın canlı yayınlarını televizyonunuzdan takip etmek istediğiniz takdirde ise aşağıdaki ATV frekans bilgilerini kullanabilirsiniz.

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12053 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

ATV Nereden İzleyebilirim?

 

Digitürk 25. Kanal

D-Smart 25. Kanal

 

ATV İletişim Bilgileri

 

Tel: 0(212) 444 88 81

Mail: [email protected]

Adres: Tem Medya Merkezi Güzeltepe Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:29/1 Eyüp/ İstanbul

Yayın Akışı ATV Tv Yayın Akışı

 • 01:50 Ateş Kuşları
 • 04:20 Kaçak
 • 06:20 Bir Küçük Gün Işığı
 • 08:00 Kahvaltı Haberleri
 • 10:00 Sen Anlat Karadeniz
 • 13:00 Gün Ortası
 • 14:00 Mutlu Aile Defteri
 • 16:00 Kardeşlerim
 • 19:00 ATV Ana Haber
 • 20:00 Milyoner Aile
 • 23:25 Ölümcül Takip