Anadolu Dernek TV

Anadolu Dernek TV CANLI İZLE

Anadolu Dernek TV

 

2003 tarihinde yayın hayatına başlayan Anadolu Dernek TV, ‘’Türkiye’nin en çok izlenen Türk halk müziği kanalı’’ olarak kendisini betimlemiştir. Anadolu’nun dört bir yanından farklı ezgileri müzikseverlerle buluşturan kanal, kısa süre içerisinde oldukça beğeni almış, kendine has bir izleyici kitlesi oluşturmuş ve tüm yurdun sesi haline gelmiştir.

Yayın akışında yer alan program çeşitliliğini günden güne arttırarak daha fazla izleyiciye hitap etmeyi amaçlayan Anadolu Dernek TV, farklı kültürlerden pek çok insanın sesi olmayı başarmıştır. Halkın içinden çıkmış sanatçıların sunduğu programlar samimi yayınlar gerçekleştirmiş, izleyicilerin kanalı daha çok benimsemesinde önemli bir rol oynamıştır. Özellikle Türk halk müziği türünde yayınlar yapan kanal farklı içeriklerle izleyicilerin karşısına çıkmaktadır. İzleyicilerin talep ve beklentilerini doğru şekilde analiz etmeyi başaran Anadolu Dernek TV, yayınlarını bu doğrultuda sürekli geliştirmiş ve güncellemiştir.

Ozan Dündar’ın sunduğu Gurbetten Türküler, Nuray Aksoy ile Gönülden Ezgiler, Göksel Sağlam ile Sıla Yolu, Aşık Kul Nuri’nin sazından dökülen nameler ile Gönül Kervanı, Şinasi Can ve Nazmi Can ile Canlı Türküler, Nesli ile Türkü Saati, Recep Dönmez tarafından sunulan Biz Bize, Muhsin Bayburtlu ile Türkü Tadında ve Aşık Alican’ın sunumuyla Can Cana programları kanalın büyük bir ilgi ile takip edilen içerikleri arasında yer almaktadır. Canlı yayınları ve program kayıtları ile haftanın her günü kesintisiz yayın yapan Anadolu Dernek TV, farklı içerikleriyle Anadolu’nun dört bir yanına ulaşmayı başarmıştır.

Yukarıda belirtilen programlar ve daha fazlasını Anadolu Dernek TV canlı yayın akışı üzerinden takip edebilirsiniz. Günün her saati farklı içeriklere yer veren kanala sitemiz üzerinden Anadolu Dernek TV canlı izle seçeneği ile kesintisiz olarak ulaşabilir, eşsiz bir müzik deneyimi yaşayabilirsiniz.

 

Anadolu Dernek TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12034 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 27500

FEC: 5/6

 

Anadolu Dernek TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 945 66 66

Adres: Ihlamurkuyu Cemil Meriç Mah. İstiklal Cad. No:22 Kat:6 Ümraniye / Tepeüstü