Altaş TV

Altaş TV CANLI İZLE

Altaş TV

 

Altaş Televizyon Radyo Yayıncılık Tic. A. Ş. bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Ordu’nun yerel kanalı olan Altaş TV, 2 Haziran 2011 yılında yayın hayatına adım atmıştır. Kanalın merkezi Ordu’da bulunmakta yayın dili ise Türkçe olmaktadır. Yerli dizi ve film, haber, belgesel, çizgi film, sanat, tarih, sağlık, tartışma, gezi, belgesel, ekonomi, magazin gibi temaları programlarında konu edinen Altaş TV, 24 saat yayın akışını sürdürmektedir. Kanal, Karadeniz bölgesine yayın yaparak halka kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Ordu ilinde meydana gelen gelişmeleri izleyicilerine aktaran kanal, yerel ve ulusal programlara sahip olarak belirli bir izleyici kitlesine sahip olmaktadır. Ordulular tarafından sevilen kanal, çoğunlukla haber ağırlıklı yayın akışını sürdürmektedir. Ordu ve Karadeniz bölgesinde meydana gelen olayları merak edenler ve gurbette olup hasret çekenler için vazgeçilmez bir kanal olmaktadır. Benzer şekilde Ordu merkezli yayın gerçekleştiren TV 52 kanalını da web sitemizden canlı izleyebilirsiniz. Yerel kanalın program akışında ise; İyi mi Geceler?, Karadeniz Ekonomi, Konuşan Türkiye, Marka Vizyon, Ordu Burada, Arıcının Seyir Defteri, Başkentten Bakış, Batum Muhacirleri, Beş Vakit Ordu, Ordu'yu Yönetenler, Sanatsal, Şehitler Ordusu, Sözün Özü, Tam Saha, Yapboz, Bir Kentin Tarihi, Bir Koşu Ordu, Dünden Ne Kaldı?, Ekran Gazetesi, Fikir Meydanı, Gezgin, Herkes İçin Sağlık, İlahi Muhabbet, İrfan Mektubu adlı programlar yer almaktadır. Çeşitli içerikler sunan, Ordu ilimize ait kanalın tüm programlarına sitemiz aracılığıyla Altaş TV canlı bölümünden ulaşabilir ve kesintisiz olarak yüksek kaliteyle seyredebilirsiniz.

Belgesel yayınlarına da ağırlık veren kanalda; gelenekler, yaşam, tarih, yemek gibi temalar işlenmektedir. Kanal, Rotamız Keyfimiz adlı programıyla farklı rotalara gitmekte ve bu gittiği yerleri ekranlara taşıyarak o ili tanıtmaktadır. Farklı içeriklerle keyifli programlar sunan kanalın kendine ait web sitesi de bulunmakta ve kanal, aynı zamanda sosyal mecraları da aktif olarak kullanmaktadır. Kanalın tüm yayın akışına sitemizdeki Altaş TV canlı izle bölümüne tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Altaş TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12685 MHz

Polarizasyon: Yatay (H)

Symbol Rate: 27500

FEC: 2/3

 

Altaş TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0452) 888 0 888

Fax: (0452) 888 0 779

Adres: Durugöl Mahallesi Soya Caddesi No:128/7 ORDU