Akit TV

Akit TV CANLI İZLE

AKİT TV

 

29 Nisan 2015 tarihinde test yayınlarının başlamasıyla birlikte yayın hayatına ilk adımlarını atan Akit TV, Akit Medya Grubu’na ait bir televizyon kanalıdır. Kendi deyimleriyle ‘’Hakkın emrinde halkın hizmetinde’’ cümlesiyle yayıncılık anlayışını özetleyen kanal yönetimi, İslam alemine ve insanlığa hayırlı işler yapmak amacıyla bu yayıncılığı yürüttüklerini söylemiştir. Kanalın genel müdürlüğünü ise Osman Nuri Karahasanoğlu yürütmektedir. Türkiye içerisinde yayın hayatını sürdüren kanalın genel merkezi ise İstanbul’da bulunmaktadır.

‘’Milletçe İzliyoruz’’ sloganıyla yayınlarını sürdüren Akit TV hakkında nefret söylemi nedeniyle davalar açılmış, bu davalar mahkemelerce görüşülmüştür. Yayın akışını genellikle haber bültenleri üzerinden sürdüren kanal, sağlık, spor, genel kültür ve farklı bazı alanlarda da programlarını yayınlamaktadır. Murat Şahin ile Gün Başlıyor, Murat Alan ile Manşetlerin Dili, Feridun Erdoğral ile Haber Bülteni, İsmail Öz ile Eğitim Atlası, Hasan Aslan ile İş ve Ekonomi, Adnan Sular ile Söz Milletin, Muharrem Coşkun ile Ana Haber ve Serkan Güzel ile Sinema Aynel Yakin Akit TV’de yayınlanan programlardan bazılarıdır. Ayrıca Cuma Selamı isimli programla da dini, ahlaki, ailevi ve sosyal hayata dair izleyicilerin her türlü sorularının cevap bulduğu bir program Mustafa Özcan Güneşdoğdu’nun sunumuyla izleyicilerle buluşmaktadır. Yukarıda bahsedilen ve benzeri pek çok içeriğe ulaşmak için Akit TV canlı izle seçeneği ile kanalımız üzerinden bağlantı kurabilirsiniz.

Hakkında açılan davalar ve yapılan pek çok eleştirinin bulunması Akit TV’nin bir dönem izleyici kitlesinin azalmasına sebep olmuştur. Fakat Akit TV’nin kendine has değişmeyen bir izleyici kitlesi de bulunmaktadır. Siz de Akit TV canlı yayın akışına ulaşmak için ve farklı içeriklere göz atmak için sitemiz aracılığıyla kanalı kesintisiz bir şekilde takip edebilirsiniz.

 

Akit TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 11916 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 3/4

 

Akit TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

D-Smart 101. Kanal

Kablo TV 65. Kanal

Tivibu 45. Kanal

Turkcell TV+ 59. Kanal

 

Akit TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0212) 395 12 71

Fax: (0212) 696 86 56

Adres: Halkalı Merkez Mah. Dereboyu Cad. No:65/6 Küçükçekmece / İstanbul