Agro TV

Agro TV CANLI İZLE

Agro TV

 

Agro TV, 15 Aralık 2019 tarihinde tarım hakkında izleyicilerine bilgi vermek, medya gücüyle tarımı desteklemek hem sektörün hem de çiftçinin gelişimini sağlamak amacıyla kurulan bir televizyon kanalıdır. Tarım ve çiftçilik sektöründe faydalı ve eğitici yayınlarıyla dikkat çeken kanalın biri İstanbul’da diğeri de Ankara’da olmak üzere 2 tane ofisi bulunmaktadır. İki ofis üzerinden yayınlarını yürüten kanal sektörün önde gelen kanallarından biri haline gelmeyi başarmış ve kısa sürede izleyici kitlesini oluşturmuştur.

‘’Dünyanın Tarım Ekranı’’ sloganıyla yayın hayatını sürdüren kanal, tarıma ve çiftçiye hizmet memlekete hizmet anlayışıyla programlarını izleyicilere sunmaktadır. Tarım sektörüyle ilgili çeşitli programları ekran karşısında izleyicileriyle buluşturan Agro TV, belgesel tarzında içeriklerinin yanı sıra haber programlarıyla da sektördeki güncel gelişmeleri sıcağı sıcağına ekranlardan aktarmaktadır. Çiftçilikle ilgilenen takipçilerimiz de güncel gelişmelerden Agro TV canlı izle seçeneğiyle sitemiz üzerinden anında haberdar olabilmektedir.

Medyanın kitle iletişim araçları arasında önemli bir yeri olduğuna inanan kanal yöneticileri, tarımı geliştirmek ve çiftçiyi desteklemek amacıyla medyayı kullanmış, çeşitli programlarla çiftçilere sesini duyurmayı başarmıştır. Kanal, ulusal ve uluslararası tarım sektörü, peysaj, gıda ve hayvancılık konularında önemli yayınları gerçekleştirmiş tarımda sürdürülebilir imalat ve ticaretin önemini programlarında sürekli vurgulamıştır.

Agro TV, tarım, tarımla ilgili güncel gelişmeler, sektör gündemi, belgesel içerikli yayınlar ve ekonomi programlarıyla izleyicilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Zengin içeriklerden oluşan Agro TV canlı yayın akışı Abi Nerdesin, Hayvancılık Rehberi, Genç Topraklar, Deviz Danışmanı, Genç Çiftçiler, Hayvancılık Saati, Pancar Şekeri, Bitki Filozofu ve Arının Bereketi gibi programlara ev sahipliği yapmaktadır. Son dönemlerde sektörün önde gelen isimlerinden biri haline gelen TÜSEDAD Başkanı Sencer Solakoğlu’nun İzle Feyz Al programı kanalın en çok takip edilen programları arasında yerini almıştır.

 

Agro TV Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 12458 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 30000

FEC: 3/4

 

Agro TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Tel: (0850) 888 66 88

Adres: Esentepe mh. Anadolu cd. AND PASTEL TOWER Ticari Alan Kat:3 Kartal / İstanbul