A2 TV

A2 TV CANLI İZLE

A2 TV

 

Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde 16 Kasım 2016’da test yayına başlamasının ardından asıl yayınını 28 Kasım 2016 tarihinde yaparak kurulan televizyon kanalı, Türk televizyon kanallarında en çok izlenen kanallardan birisi olan ATV’nin alternatifi olarak yayın hayatına başlamıştır. Genel olarak dizi, eğlence ve spor üzerinde yayın akışını yoğunlaştıran kanal, 3 Nisan 2017 tarihinde HD yayına geçerek kurulduğu günden itibaren Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde yayın hayatını sürdürmektedir. Kanalın genel yayın merkezi ise halen İstanbul’dadır.

Yayın hayatına bir dönemin efsane dizisi olarak kabul edilen Mahallenin Muhtarları dizisi ile başlamasının ardından ATV’nin izlenme oranlarında başarıya ulaşmış, döneminde final yapmış fakat hala büyük bir hayran kitlesine sahip olan dizileri yayınlamaya devam etmiştir. Tüm gün yayın akışına ara vermeksizin devam eden A2 TV, Çocuklar Duymasın, Kaçak, Bez Bebek, Adanalı, Selena, Aşk ve Mavi gibi dönemine damga vurmuş ve hala konuşulmaya devam eden dizileri yayın akışı içerisinde izleyicileriyle buluşturmaya devam etmiştir. Kanal özellikle Selena ve Bez Bebek gibi çocukların da büyük bir ilgiyle takip ettiği dizileri de yayın akışında bulundurması ile büyük bir ilgiyle karşılaşmıştır. ATV’nin klasik dizileri arasında kendine yer edinen bu ve benzeri pek çok diziye ve A2 TV canlı yayın akışına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Turkuvaz Medya Grubu’nun diğer kanalları olan ATV, A Haber, A Para, A Spor, ATV Avrupa, A News, Minika Çocuk ve Minika Go kanallarını da canlı olarak web sitemizden takip edebilirsiniz.

A2 TV özellikle klasikleşmiş dizilerin yanının yanı sıra ATV’nin yayın haklarına sahip olduğu çeşitli spor karşılaşmalarında; güncel dizilerin bu karşılaşmalarla çakışması durumunda önemli bir rol üstlenmekte ve bu müsabakalar A2 TV’de yayınlanmaktadır. Bu bakımdan düşünüldüğünde A2 TV’nin kendine oluşturduğu önemli bir izleyici kitlesi bulunmaktadır. Siz de en sevdiğiniz ATV dizilerini kesintisiz ve canlı olarak yeniden izlemek için A2 TV canlı izle seçeneğiyle platformumuz üzerinden bu fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

A2 TV Frekans Bilgisi

 

Aşağıdaki en güncel A2 TV frekans bilgilerini uydu alıcınızın kanal ekleme bölümüne girerek A2 TV canlı yayın keyfini televizyonunuzdan çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 11999 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 11666

FEC: 3/4

 

A2 TV Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Kablo TV 31. Kanal

Digitürk 35. Kanal

D-Smart 277. Kanal

Tivibu 59. Kanal

Turkcell TV+ 29. Kanal

 

A2 TV İletişim Bilgileri

 

Mail: [email protected]

Adres: Tem Medya Merkezi Güzeltepe Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:29/1 Eyüp/ İstanbul