A Para

A Para CANLI İZLE

A Para

 

A Para kanalı, Turkuaz medya kuruluna ait bir televizyon kanalı olarak yayın hayatına devam etmektedir. 3 Nisan 2017 yılında kurulmuştur. A Para, adından da anlayacağımız üzere bir ekonomi ve finans kanalıdır. Ekonomi ve finans ile ilgilenen izleyici profilinin ilgisini çekmeye çalışan kanal, bu çizgide programlar yayınlamaktadır. Borsa, döviz ve ekonomi ile ilgili pek çok yayın yapan A Para, uzman ekonomistleri ve finansçıları kanala konuk etmektedir. Eğer ekonomi ile ilgilenen biriyseniz ya da yatırım ile ilgili konularda bilgi edinmek istiyorsanız, A Para’yi hemen izlemeye başlayacaksınız. Programa çıkan uzmanların analizleri ve yorumlarıyla birçok konu hakkında bilgi edinip, risksiz kararlar verebilirsiniz.

A Para kanalı uzman kadrosu ve kaliteli programlarıyla birçok izleyicinin dikkatini çekmektedir. Ekonomi ve finanstan anlamayan biriyseniz bile kolaylıkla ekonomi gündemini takip edebilecek bir düzeye geliyorsunuz. A Para kanalı, sadece Türkiye’nin ekonomi ve finansı ile ilgili yayınlar değil aynı zamanda dünya piyasası ile ilgili de birçok bilgi paylaşılıp, yayınlar gerçekleştiriliyor. Böylece piyasada yaşanabilecek dalgalanmaları ya da krizleri önceden tahmin edebilir ve yaşayacağınız riskleri en aza indirebilirsiniz. Ekonomi ve finans açısından hem Türkiye hem de dünya ile ilgili bilgiler sunan A Para, Türksat uydusu üzerinden yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden izlemeyi tercih ederseniz web sitemizdeki A Para Canlı izle seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıca kardeş kanalları olan A Haber, A News ve A Spor kanallarına da web sitemizden erişim sağlayabilirsiniz.

Turkuaz yayın grubu içerisinde başarılı programları ve yayın politikası ile öne çıkan A Para, ekonominin nabzını tutmaya durmadan devam ediyor. Ekonomi ve finans alanındaki gelişmeleri an ve an takip etmek isteyen izleyiciler için büyük bir fırsat olan A Para, Türkiye’nin en önemli ekonomi ve finans üzerinden yayın gerçekleştiren kanallarından biridir. Yenilikçi ve objektif yayın politikası ile ekonomi, finans dünyasına ışık tutan yayınlar gerçekleştirmeye devam ediyor. Türksat uydusu üzerinden izleyebileceğiniz A Para canlı yayınlarını, internet bağlantısı sağlayabildiğiniz tüm cihazlar üzerinden giriş yaparak sitemiz hizli.tv’de  de kolaylıkla izleyebilirsiniz. Şimdiden keyifli seyirler!

 

A Para Frekans Bilgisi

 

Türksat 4A Uydusu

Frekans: 11999 MHz

Polarizasyon: Dikey (V)

Symbol Rate: 11666

FEC: 3/4

 

A Para Nereden İzleyebilirim?

 

Türksat 4A Uydusu

Digiturk 43. Kanal

D-Smart 52. Kanal

Kablo TV 77. Kanal

Tivibu 44. Kanal

Turkcell TV+ 48. Kanal

 

A Para İletişim Bilgileri

 

Tel: (0212) 300 66 66

Adres: Ihlamur Yıldız Cad. Toprak Center No: 8 Beşiktaş - İSTANBUL